Dorostenci

V teto kategorii soutěží kluci od 14 let do 18 let. Pravidelně se zůčastnují Opavské ligy a sem tam jsi zajedou na Moroavskoslezský pohár.

 

Vedoucí

Vojtěch Feher od roku 2012

Bohumil Vybrančík do roku 2012

SEZÓNA 2017

Okrsková soutěž Borová
 
Dorost  
poř. SDH 1 2 3 čas
2 Bolatice 29,23 37,46   37,46
1 Štěpánkovice 28,43 37.18   28,43
4 Kobeřice N N   DNF
3 Strahovice 59,51 44,62   59,51
Okresní kolo Borová
  SR - SMÍŠENÁ                          
 startovní číslo  SDH  ZPV  PÚ  Štafeta 4x100m Test Běh na 100m s přek.    Celkový součet bodů   Celkové pořadí
P. 1.pokus P. 1.pokus P. Tr.Bodů P. Součet družstva P.
2.pokus 2.pokus
1 BOLATICE 2 48,68 1 71,85 1 2 1 NP 4   9   1
N 73,53
2 DOBROSLAVICE 5 N 4 92,34 3 24 5 88,29 2   19   4
N 86,73
3 KYLEŠOVICE 4 N 4 N 4 12 3 N 5   20   5
N N
4 SLAVKOV 3 71,43 2 N 4 15 4 90,29 3   16   3
N N
5 ŠTĚPÁNKOVICE 1 78,07 3 75,33 2 3 2 83,4 1   9   2
N 80,03
Jednotlivci
J-DORCI střední            
 startovní číslo Jméno SDH  ZPV Běh na 100m s překážkami Dvojboj Test    Celkový součet bodů   Celkové pořadí
P. 1.pokus P. 1.pokus P. Tr.Bodů P.
2.pokus 2.pokus
1 Adamec Lukáš Komárov 4 20,29 2 19,58 4 0 1   11   1
20,26 19,29
8 Bena Jiří Štěpánmkovice 10 23,44 1 18,06 2 0 1   14   2
18,89 N
7 Volný Radomír Josef Komárov 1 22,69 4 19,18 3 1 7   15   3
22,13 N
J-DORCI starší      
 startovní číslo Jméno SDH  ZPV Běh na 100m s překážkami Dvojboj Test    Celkový součet bodů   Celkové pořadí
P. 1.pokus P. 1.pokus P. Tr.Bodů P.
2.pokus 2.pokus  
2 Vybrančík Jakub Štěpánkovice 1 22,98 1 20,48 3 0 1   6   1
28,64 N
c Dlouhý Filip Kyjovice 2 N 2 24,01 2 0 1   7   2
24,07 19,36
4 Lerche Jiří Suché Lazce 2 N 3 19,21 1 0 1   7   3
33,98 N

Krajské kolo dorosti Frýdek Místek  Jednotlivci
Kategorie starší
Pořadí Jméno Kolektiv 100m Dvojboj Test Celkem
1. Tomáš Žurovec Frýdek 17,62 1 16,42 1 0 1 3
2. Jan Valica Stanislavice 19,09 2 17,46 3 0 1 6
3. David Záruba Krnov 19,92 4 17,13 2 0 1 7
4. Radek Pieš Veřovice 19,78 3 17,50 4 0 1 8
5. Jan Hrbáček Horní Datyně 20,97 5 17,80 5 0 1 11
6. Jakub Vybrančík Štěpánkovice 23,42 6 19,90 6 1 6 18
 
Opavska liga 2017
Dorost
Místo LP LL Umístění Počet družstev
Otice   26,13 5 8

SEZÓNA 2016

Okrsková soutěž Štěpánkovice 1. místo z 2

  Útok pokus 1 LP: 20.35, PP: 19,82 pokus 2 LP 24,21 PP: 23,52

Postupové soutěže jednotlivců

  

Celkové výsledky
Okresní kolo dorostu - okres Opava
17. 10. 2015, Svoboda - 22. 5. 2016, Malé Hoštice
  J-DORCI střední    
 startovní číslo Jméno SDH  ZPV Běh na 100m s překážkami Dvojboj Test    Celkový součet bodů   Celkové pořadí
P. 1.pokus P. 1.pokus P. Tr.Bodů P.
2.pokus 2.pokus
4 Bena Jiří Štěpánkovice 2 19,17 1 18,27 1 0 1   5   1
19,34 17,41
10 Vybrančík Jakub Štěpánkovice 1 21,16 5 20,12 10 0 1   17   2
26,86 20,09
   
  J-DORCI starší    
 startovní číslo Jméno SDH  ZPV Běh na 100m s překážkami Dvojboj Test    Celkový součet bodů   Celkové pořadí
P. 1.pokus P. 1.pokus P. Tr.Bodů P.
2.pokus 2.pokus  
10 Havrlant Milan Štěpánkovice 1 19,38 1 18,29 1 0 1   4   1
25,03 N
Opavska liga 2016
Dorost
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Otice 28,39 31,58 1 6
Slavkov ? ? 2 4
N Sedlice 28,37 34,33 6 6
K Chaloupky 33,87 31,59 3 4
Kravaře 19,61 19,93 2 5
Uhlířov 24,17 26,1 1 3
Štěpánkovice 41,29 43,06 4 5
Těškovice 25,47 30,36 1 4
Po základní části 1. ze 9 družstev

Ve finale, jen na ukázku, se to nepovedlo LP 29.82 PP 37,47.

Sezóna 2015 - 2016

 
 
17.10.2015 Svoboda 
 
Jednotlivci střední dorost
Jakub Vybrančík Test 1. místo, Braný běch 1. místo
Jiří Bena Test 1. místo, Braný běch 2. místo
 
Jednotlivci starší dorost
Milan Havrlant Test 1. místo, Braný běch 1. místo
Jan Dehner Test 1. místo, Braný běch 2. místo

Sezóna 2014 - 2015

 
Pro podzimní kolo asi 18. října ve Zlatnikach
 
Jednotlivci:
Jakub
 
Branak 1. místo
Testy 6. místo
 
Jirka
 
Branak 1. místo
Testy 1. místo
 
Milan
 
Branak 4. místo
Testy 1. místo
 
 

Ol Slavkov 5. místo (čas L N, P N) z 5. družstev. Pořadí OL po 1. kole . místo

OL Otice 2. místo (čas L 34:87, P 32:96) z 5. družstev.

OL Nové Sedlice 2. místo (čas L 24:88  P 23:79) z 4. družstev.

OL Dolní Źivotice 1. místo (čas L 24:54, P 24:11) z 4. družstev. Mimo ligu

OL Kravaře 4. místo (čas L 34:79, P 27:10) z 4. družstev.

OL Štěpánkovice 3. místo (čas L 33,72 P 36,64) z 6. družstev

OL Těškovice 2. místo (čas L 30,23, P 27,64) z 5. družstev

Celkové pořadí Opavské ligy za rok 2015 4. místo z 5. družstev

 

Sezóna 2013 - 2014

 

Opavská liga Otice 3. místo ze 4 čas: 40:99

Opavská liga  D. Životice 1. místo ze 3 čas: 21:77 (kvůli úzkým hadicím mimo soutěž)

Opavská liga  Kylešovice 31:14 1. místo ze 3.

Opavská liga  Nové Sedlice 31:52, 33:05 2. místo z 3.

Opavská liga  Uhlířov 22:42, 20:83 2. místo z 4.

Opavská liga  Štěpánkovice 35:30 3. místo z 4.

Opavská liga  Těškovice 2. místo z 4.

Celkové umístění v Opavské lize 2014 v kategorii dorost 3. místo

 

Složení družstna:

  • Milan Havrlant Střední dorost

Podzimní kolo 1. místo.

Jarní kolo Malé Hoštice 1. místo a potup na Krajské kolo.

Výsledky Okresního kola 2013-2014: Okres Dorostu 2013-2014.XLS (98,5 kB)

Krajské kolo Nový Jičín 1. místo a postup na MČR Dorostu v Brne

Výsledky Krajského kola 2013-2014: 70292.w92.wedos.ws/wp-content/uploads/2014/06/V%C3%BDsledky-dorost-Kraj14.pdf

MČR v Brně 

Test s PO O chyb průbězné 1. místo

Běch na 100 metrů s pŕekážkamy 1 pokus 44:85, 2. pokus N,  10. místo, průbězné 13. místo

Dvojboj 1 pokus 18:52, 2. pokus 17:63, 8. místo, průbězné 10. místo

 

  • Jakub Vybrančík Mladčí dorost,

Podzimní kolo Bobrovníky 1. místo.

Jarní kolo Malé Hoštice 3. místo (se smůlou, první tři místa stejný součet bodu)

 

Podzimní kolo dorostu

26. října 2013 Bobrovníky

zdravoveda_2013.pdf (36 kB)

Test_PO_2013.pdf (157,7 kB)

 

Sezóna 2012 - 2013

Složení družstna:

  • Jakub Bezděk,
  • Sebastian Fluger,
  • Monika Straková,
  • Lukaš Dehner,
  • Jan Dehner,
  • Daniel Moravec,
  • David Pluške,
  • David Hřibek,
  • Lukáš Večerek,
  • Milan Havrlant,

Opavská liga


ř. SDH 6.5. 10.6. 17.6. 30.6. 8.7. 28.7. 19.8. 26.8. 1.9. 2.9. 9.9. 16.9. BODY
1 Kravaře 6 5 6 6 5 6 6 4 6 2 6 4 62
2 Těškovice 4 6 4 5 0 0 1 6 0 0 5 5 36
3 Podvihov 3 4 2 4 6 5 3 1 1 3 3 1 36
4 Štěpánkovice 1 1 5 1 1 2 1 5 3 6 2 2 30
5 Litultovice 0 3 3 3 1 4 2 1 1 1 4 6 29
6 Malé Hoštice 1 1 1 2 2 3 5 3 4 5 1 1 29
7 Kobeřice 0 0 1 1 4 0 4 2 5 1 1 1 20
8 Slavkov 5 2 1 0 1 1 0 1 1 4 0 1 17
9 Chlebičov 2 1 1 1 3 1 0 1 2 1 1 3 17
10 Suché Lazce 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
                         

 

Legenda:

                   

1. místo 6 bodů

2. místo 5 bodů

3. místo 4 body

4. místo 3 body

5. místo 2 body

ostatní zučastnění 1 bod

2. zaří 2012 Uhlířov 1. místo

Celkové umístění v Okresní lize dorostu v roce 2012 4. místo. GRATULUJEME

 

Pozdimní kolo Dorosteneckých kolektivů

14. října 2012 Suché Lazce

Bohužel došlo ke zranění jednoho ze členů druzstva na trati braného závodu (Sebastian Fluger zlomenina lytkove a holení kosti). Doufejme a přejeme mu brzké uzdravení. Jarni kolo sice nema smysli absouvovat, ale pro zkušenosti určitě se zučastnime.

Sezóna 2011 - 2012

Okresní kolo

  Družstva
1 Těškovice
2 Kravaře
3 Slavkov
5 Štěpánkovice

 

 

Disciplína Umístění
100 m s překámy 5 (68:40) Součet 3 běhů
Požárný útok 5 (46:74)
Štafeta 4 x 100 m 5 (76:85)
Testy 4

 

Jednotlivci

  Jednotlivec
1 Vicherek
2 Schlossarek
3 Ripel
4 Daniel Moravec (Štěpánkovice)

 

 

Disciplína Umístění
ZPV 6
Dvojboj 9 (18:46)
100 m s překámy 5 (22:00)
Testy 1

 

Sezóna 2010 - 2011

Okresní kolo

  Družstva
1 Těškovice
2 Kobeřice
3 Kravaře
5 Štěpánkovice

 

Disciplína Umístění
ZPV 6
Požárný útok 4
Štafeta 4 x 100 m 0
Testy 6

Jednotlivci

  Jednotlivec
1 Vícherek Lukáš
2 Scholosák Tomáš
3 Moravec Daniel (Štěpánkovice)

 

Disciplína Umístění
ZPV 5
Dvojboj 4
100 m s překéžkami 3 (23:59)
Test 1

 

Sezóna 2009 - 2010

Okresní kolo

  Jednotlivci
1 Bena Tomáš
2 Polomský Vojtěch (Štěpánkovice)
3 Kubesa Josef

 

Disciplána Umístění
ZPV 1
Dvojboj 0
100 m S překážkamy 2
Test 1

Postup na krajské kolo do Nového Jičína. :-)

Krajské kolo

  Jednotlivci
1 Ondřej Marák
2 Marek ČAJAN
3 Stanislav ŽABENSK
11 Polomský Vojtěch (Štěpánkovice)

 

Disciplána Umístění
ZPV 0
Dvojboj 5 (17:18)
100 m S překážkamy 14 (24:28)
Test 1

 

Sezóna 2008 - 2009

Jednotlivci

  Jednotlivci
1 Kubesa Josef
2 Šrom Radek
3 Bena Tomáš
5 Vojtěch Polomský (Štěpánkovice)
11 Michal Langer (Štěpánkovice)

 

Vojtěch Polomský

Disciplína Umístění
ZPV 4
Dvojboj 3
100 M s překážkamy 2
Test 8

 

Michal Langer

Disciplína Umístění
ZPV 16
Dvojboj 12
100 M s překážkamy 12
Test 1