Muži

SEZÓNA 2017

Okrsková soutěž Borová

 startovní číslo  SDH Okres  PÚ  Štafeta 4x100m Běh na 100m s přek.   Celkový součet pořadí   Celkové pořadí
1.pokus P. 1.pokus P. Součet P.    
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Borová OP 26,41 1 DNF 4 60,09 2   7   1
27,52 DNF
2 Svoboda OP 33,74 4 DNF 4 59,71 1   9   3
35,40 DNF
3 Štěpánkovice OP 28,93 2 DNF 4 63,86 3   9   2
28,65 DNF
4 Strahovice OP DNF 6 DNF 4 67,87 4   14   7
41,59 DNF
5 Bolatice OP 43,52 7 DNF 0 73,95 6   13   6
DNF DNF
6 Bělá OP 43,52 3 DNF 0 85,24 9   12   5
32,21 DNF
7 Kobeřice OP 36,74 5 DNF 0 68,18 5   10   4
DNF DNF
8 Rohov OP 47,22 8 DNF 0 82,54 8   16   8
DNF DNF
9 Sudice OP 61,60 9 DNF 0 81,15 7   16   9
DNF DNF
Okresní kolo v PS Opava
 startovní číslo  SDH Okres  PÚ  Štafeta 4x100m Běh na 100m s přek. Celkový součet pořadí Celkové pořadí
1.pokus P. 1.pokus P. Součet P.
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Komárov OP 26,40 3 75,15 5 56,10 2 10 3
28,82 DNF
2 Děhylov OP DNF 7 67,61 3 59,91 5 15 5
DNF DNF
3 Štěpánkovice OP 27,75 4 68,28 4 59,03 4 12 4
27,60 DNF
4 Svoboda OP 31,18 1 65,52 2 57,02 3 6 2
23,94 DNF
5 Bohuslavice  OP 28,16 5 79,04 6 73,79 6 17 6
36,75 81,53
6 Kajlovec OP DNF 7 DNF 7 DNF 7 21 7
DNF DNF
7 Těškovice OP 24,86 2 65,33 1 52,93 1 4 1
26,92 69,11
Superpohár Opava
SP Umístění Tým LP PP Výsledný čas
12. 1 Jamnice 21,735 22,381 22,381
7. 2 Těškovice 23,534 24,863 24,863
1. 3 Komárov 26,395 24,983 26,395
3. 4 Štěpánkovice 27,753 27,511 27,753
8. 5 Závada 27,840 24,719 27,840
5. 6 Bohuslavice  25,419 28,157 28,157
10. 7 Markvartovice 30,786 25,743 30,786
4. 8 Svoboda 31,176 23,665 31,176
2. 12 Děhylov N N N
6. 12 Kajlovec N N N
9. 12 Strahovice N N N
11. 12 Běla N N N
Opavska liga 2017
Muži
Místo LP LL Umístění Počet družstev
Otice 22,19 22,18 10 15
Slavkov 20,75 20,71 2 11
K Chaloupky 31:73 28:50 5 11
N Sedlice 26,126 29,977 5 10
Kravaře 21,00 21,26 8 11
 
NHHL 2017
Muži
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Děhylov N N 26 16 26
Pišť 21,205 19,253 17 11 25
Darkovice 24,566 26,782 10 8 20
 

SEZÓNA 2016

Okrsková soutěž Štěpánkovice 4. místo z 9

  Útok pokus 1 LP: 17,43, PP: 17,92 pokus 2 LP 16,33 PP: 16,54

Opavska liga 2016
Muži
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Otice 35,57 36,26 7 13
Slavkov ? ? 4 10
N Sedlice 29,59 24,9 5 12
K Chaloupky 27,96 31,37 8 14
Kravaře 23,25 22,89 10 15
Uhlířov 23,45 28,27 8 11
Štěpánkovice 24,46 27,25 3 14
Těškovice 27,34 27,16 5 10
Po základní části 6. ze 17 družstev

Bohužel, opět ve finale nic moc LP 34,30 PP 29,28 a 9. místo

 

NHHL 2016
Muži
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Pišť 17,861 17,850 8 5 30
Děhylov 20,521 20,430 16 11 32
Darkovice 18,369 32,528 19 15 24
Markvartovice 16,745 17,456 13 11 23
Závada 16,385 15,555 11 8 26
Bohuslavice 18,440 18,540 14 9 24
Bělá 28,452 27,343 20 14 26
Martinov 24,060 24,830 17 11 27
Kozmice N N 18 14 23
Štěpánkovice 17,728 18,667 19 11 26
Strahovice 23,480 23,505 17 13 21
Služovice 16,849 16,974 11 9 28
Vřesina 16,410 16,100 16 7 30
Do NHHL se započítavá pro rok 2016 17 družstev
V celkovém pořadí jsme skončily na 12. místě

 

Sezóna 2015

 

NHHL Pišť 10. místo (čas L 19:41 P 19:95) z 26 Pořadí v NHHL po 1 kole místo 6.

Okrsková soutěž Kobeřice 4. místo z 9

    Stovky Havrlant, Vybrančík, Pluške a Ondruf součet nejlepších tří 66:90 4. místo z 9

    Útok 20:95 3 místo z 9

NHHL Děhylov 14. místo (čas L 18:34 P 18:87) z 25 Pořadí v NHHL po 2 kole místo 8.

MSP Svoboda  (čas L ??:??, P ??:??) ??? místo

MSP Kravaře (čas L ??:??, P ??:??) ??? místo

Pohárovka Rohov ??:?? ??. místo

NHHL Markvartovice ??. místo (čas L ??:?? P ??:??) z ?? Pořadí v NHHL po 3 kole místo 6.

OL Slavkov 4. místo (čas L 25:26, P 26:69) z 13. družstev. Pořadí OL po 1. kole 4. místo.

OL Otice 11. místo (čas L 31:10, P 26:98) z 16. družstev.

NHHL Darkovičky  11. místo

OL Nové Sedlice 9. místo (čas L 31:28  P 28:51) z 13. družstev.

NHHL Závada 16. místo (čas L 24:37  P 22:76) z 24. družstev.

OL Dolní Źivotice 5. místo (čas L 24:79, P 23:28) z 10. družstev.

OL Kravaře 6. místo (čas L 27:24, P 27:42) z 13. družstev.

NHHL Bělá 15. místo (čas L 18,88 P 17,54) z  23. družstev

NHHL Kozmice 21. místo (čas L 28,41 P 18,51 z  26. družstev

NHHL Štěpánkovice 10. místo (čas L 17,64 P 16,35 z 22. družstev

OL Uhlířov 3. místo (čas L 22,56 P 23,23) z 11 družstev

OL Štěpánkovice 7. místo (čas L 30,08 P 31,85) z 15. družstev

MSP Bolatice 15. místo (čas L 20,32P 21,65)

OL Těškovice 4. místo (čas L 26,87 P 25,90)

Finále OL Opava (čas L 29,00, P 35,49) 10. místo

NHHL Služovice (čas L 16,11, P 16,45) 7. místo

NHHL Vřesina (čas L 17,36, P 16,60) 12. místo

October CUP Velké Hoštice (čas L 15:29, P 15:99) 41. místo z 106. družstev

 

Celkově v MSP 28. místo z 31 zúčastněníchdružstev

Celkově v OL 7. místo z 18 zúčastněníchdružstev

Celkově v NHHL 9. místo z 13 zúčastněníchdružstev

Sezóna 2014

 

Okrsková soutěž Strahovice 4. místo

Moravská brána POLSKO 9. místo

MSP Svoboda 18:17 16 místo z 27

Pohárová soutěž Rohov 1. kolo 18: 27 5. místo z 18

                                   2. kolo N

Noční Píšť 7. místo 17:60 z 24

OL Slavkov 12. místo 52:75 z 13 družstev

OL Otice 3. místo ze 15 čas: 26:11

OL Komárovskě Chaloubky 8. místo z 14. čas 38:00

OL Kravaře 6. místo z 14. čas 28:52

Noční Zavada (LP: 19:47, PP: 19:20) N (nespojené savice)

OL D. Životice 10. místo ze 14 čas: 26:50

MSP Malé Hoštice 36:70, 37:0 15. místo z 19.

OL Kylešovice 32:90 7. místo

OL Nové Sedlice 27:05, 26:88 2.místo z 14.

OL Uhlířov 17:50, 17:16 5. místo z 10

OL Štěpánkovice 27:38, 24:88, 8. místo ze 16

OL Těškovice 9. místo ze 13

Celkové umístění v Opavské lize 2014 v kategorii mužů 6. místo

Finále Opavské ligy 2014 v kategorii mužů 3. místo čas 24:71