Starší žáci

Pro děti od 11 let do 15 let.

Vedoucí

Lucie Vybrančíková

Sezóna 2015 - 2016

 
12.9.2015 Kyjovice 2. místo,
19,9,2015 Malé Hoštice 1. místo
26.9. 2015 Borová 13. místo
3.10.2015 Chvalikovice 2. místo
 

Sezóna 2014 - 2015

 

Halová pohárová soutěž mladých hasičů Havířov

 
Družstva - StaršÍ št.dv př. št.uzl. př. 4x40  př.  body př. celkové
Štěpánkovice 74,60  22 58,03  24 35,35  6 52 17 17
 
 
 

Český halový pohár 2014 60 metrů s překážkami

Vybrančík Jakub

Ostrava Jablonec Praha Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Čas Umístění Umístění
16:86 42 17:45 49 - -  
 

Gargoš Erik

Ostrava Jablonec Praha Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Čas Umístění Umístění
22:49 59 - - - -

 

Dehner Jan

Ostrava Jablonec Praha Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Čas Umístění Umístění
17:05 47 - - - -  

Postulková Anna 

Ostrava Jablonec Praha Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Čas Umístění Umístění
16,87 47 - - - -  

Borunská Petra

Ostrava Jablonec Praha Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Čas Umístění Umístění
20,98 79 - - - -  

Tomíčková Michaela

Ostrava Jablonec Praha Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Čas Umístění Umístění
 18,70 73 - - - -  

Borová

Požírní útok Štafeta 4x60 metrů Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Umístění
25:35, 28:86 6 52:47 4 5

Hněvošice

Požírní útok Štafeta 4x60 metrů Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Umístění
18:36 2 52:7 4 2

 

Malé Hoštice

Požírní útok Štafeta 4x60 metrů Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Umístění
20:62 4 54:34 4 4

 

Chvalikovice

Požírní útok Štafeta pož. dvojic Celkové
Čas Umístění Čas Umístění Umístění
26:75 7 68:07 8 6

 

Opavská liga Těškovice 2. místo

Opavská liga Velké Hoštice 4. místo

Opavská liga Kylečovice 2. místo

Opavská liga Podvíhov 12. místo

Opavská liga %Stěpánkovice 4. místo

Celkové pořadí v Okresní lize mládeže ročníku 2014- 2015 Štěpánkovice 3. místo z celkového počtu družstev 21.

Sezóna 2013 - 2014

 

Opavska liga Těškovice 3. místo.

Opavska liga Komárov 2. místo.

Opavska lIga Slavkov zrušena.

Okrsková soutěž Borová 2. místo a tedy postoupení na Okresní kolo.

Okresní kolo Malé Hoštice 2. místo a postup na Krajské kolo. Výsledky: OkresŽací 2013-2014.XLS (48640)
 

Pohárová soutéž Bolatice 3. místo

Krajské kolo Nový Jičín 8. místo. Výsledky: 70292.w92.wedos.ws/wp-content/uploads/2014/06/V%C3%BDsledky-plamenKraj141.pdf

Celkové pořadí v Okresní lize mládeže ročníku 2013- 2014 Štěpánkovice 2. místo z celkového počtu družstev 26.

Sezóna 2012 - 2013

 

13. ročník okresní ligy mladých hasičů 2012/13
     
Datum SDH Disciplíny
8.9.2012 BOROVÁ PÚ, 4x60m
15.9.2012 MALÉ HOŠTICE PÚ, 4x60m
22.9.2012 PODVIHOV PÚ, 4x60m
29.9.2012 HNĚVOŠICE PÚ, 4x60m
6.10.2012 CVALIKOVICE PÚ, ŠD
27.4.2013 TĚŠKOVICE PÚ, ŠD
4.5.2013 VELKÉ HOŠTICE PÚ, 4x60m
18.5.2013 KOMÁROV PÚ, ŠD
15.6.2013 KYJOVICE PÚ,4x60m
22.6.2013 ŠTĚPÁNKOVICE PÚ, ŠD

 

 

  Družstvo Celkové Borová M.Hoštice Podvihov Hněvošice Chvalíkovice
body 8.9.2012 15.9.2012 22.9.2012 29.9.2012 6.10.2012
1. Podvihov 49 11 10 6 11 11
2. Štěpánkovice 47 10 11 11 5 10
3. Velké Hoštice 44 7 8 10 10 9
4. Hněvošice 39 8 9 5 9 8
5. Těškovice 35 9 7 9 6 4
6. Služovice 35 6 6 8 8 7
7. Malé Hoštice 24 2 2 7 7 6
8. Slavkov 14 3 3 1 4 3
9. Milostovice 14 4 1 4 0 5
10. Jakubčovice 13 5 5 2 0 1
11. Štitina 9 0 4 0 3 2
12. Skřípov 4 0 0 3 0 1
13. Komárov 4 0 0 1 2 1
14. Bolatice 3 0 0 1 1 1
15. Pustá Polom 3 1 0 0 1 1
16. Strahovice 3 1 0 0 1 1
17. Ludgeřovice 1 0 0 1 0 0
18. Hlubočec 1 0 0 1 0 0
19. Kylešovice 0 0 0 0 0 0
20 Rohov 0 0 0 0 0 0

 

Podzimní kolo Plamen

13. 10. 2012 Velké Hoštice 1. místo

 

Halová soutěž Havířov

Družstvu st. žáků se dařilo následovn:

Štafeta pož. dvojic: čas: 60:91, umístění 9. místo,

Uzlová Štafeta: čas: 49:40, umístění 24. místo,

Štafeta 4 x 60 m: čas: 33:66, umístění: 1. místo

Celková místo: 11. místo z 36 družstev

 

Sezóna 2011 -2012

Výsledná tabulka za celý ročník v kategorii mladších žáků:

 

  Družstva
1 Štěpánkovice
2 Těškovice
3 Chvalikovice
4 Hněvošive
5 Podvíhov

 

Celkové výsledky Okresní ligy mládeže 2011-2012.XLS (46,5 kB)

Sezóna 2010 - 2011

Okresní liga mládeže

  Družstva
1 Podvíhov
2 Chvalikovice
3 Těškovice
4 Domoradovice
5 Kyjovice
7 Štěpánkovice A
19 Štěpánkovice B

 

Okresní kolo

  Družstvo
1 Těškovice
2 Podvíhov
3 Štěpánkovice

 

Disciplína Umístění
Požární útok 5
Štafeta 4 x 60 m 4
Štafeta dvojic 3
Štafeta CTIF 5
Útok CTIF 0

 

Sezóna 2008 - 2009

  Družstva
1 Těškovice
2 Bobrovníky
3 Štěpánkovice
4 Lubgeřovice
5 Komárov

 

Sezóna 2007 - 2008

  Družstva
1 Domoradovice
2 Těškovice
3 Hněvošice
4 Bobrovníky
5 Lubgeřovice
10 Štěpánkovice

 

Okresní kolo

  Družstva
1 Těškovice
2 Kravaře
3 Bobrovníky
4 Štěpánkovice

 

 

Disciplína Umístění
Požární útok 4
Štafeta 4 x 60 m 5
Štafeta dvojic 6
Štafeta CTIF 2
Útok CTIF 6
 

 

Sezóna 2006 - 2007

  Družstva
1 Hněvošice
2 Kobeřice
3 Mikolajice
4 Rohov
5 Štěpánkovice

 

 Okresní kolo

  Družstva
1 Těškovice
2 Štěpánkovice
3 Držkovice

 

Disciplína Umístění
Požární útok 1
Štafeta 4 x 60 m 4
Štafeta dvojic 2
Štafeta CTIF 3
Útok CTIF 6

 

Postup na Krajské kolo v Ostravě.

Krajské kolo

  Dužstvo
1 Těškovice
2 Chotěbuz
3 Lučina
6 Štěpánkovice

 

Disciplína Umístění
Požární útok 6
Štafeta 4 x 60 m 9
Štafeta dvojic 5
Štafeta CTIF 5
Útok CTIF 5