Muži


SEZÓNA 2019

Opavska liga 2019
Muži
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Otice 35,75 36,76 7 8
Slavkov 23,790 23,090 6 8
N Sedlice 30,290 31,240 2 8
Kravaře 20,13 21,99 5 7
Uhlířov 18,410 18,580 3 6
Štěpánkovice 18,040 18,210 2 8
Strahovice     2 9
Těškovice        
 
NHHL 2019
Muži
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Pišť 44,241 23,706 22 16 25
Markvartovice 16,374 17,231 11 9 27
Kobeřice 16,330 17,730 15 13 28
Závada 16,730 16,130 12 10 24
Bohuslavice 27,330 27,950 20 15 24
Bělá 28,92 29,57 22 16 28
Kozmice 30,257 28,022 28 18 31
Štěpánkovice N N 26 19 26
Strahovice     13 6 24
Služovice          
Vřesina          
Celkově X. místo z X. družstev

 


SEZÓNA 2018

Celkové výsledky
Okrsková soutěž 11 Okrsku
8.5.2018 Strahovice
         
 Celokvé pořadí   SDH  PÚ  Přebor jednotlivců Celkový součet
1 Svoboda 1 3 4
2 Borová 3 1 4
3 Bělá 2 6 8
4 Kobeřice 6 2 8
5 Strahovice 5 4 9
6 Rohov 4 8 12
7 Sudice 7 5 12
8 Štěpánkovice 8 7 15
Superpohár starosty OSH Opava MUŽI
SP Umístění Tým LP PP Výsledný čas
1. 1 Závada 24,290 23,560 24,290
2. 2 Svoboda 22,360 26,660 26,660
4. 3 Komárov 24,480 26,950 26,950
3. 4 Těškovice 28,140 25,570 28,140
5. 5 Děhylov 25,830 29,160 29,160
7. 6 Hněvošice 24,294 29,939 29,939
6. 7 Štěpánkovice 30,716 28,295 30,716
8. 8 Sádek 25,052 33,854 33,854
9. 9 Sosnová 52,746 57,487 57,487
10. 11 Strahovice N N
11. 11 Jamnice nedojeli   N
Superpohár starosty OSH Opava MUŽI
SP Umístění Tým LP
Výsledný čas 1. 1 Závada
23,500 26,070 2. 2
25,870 26,290 26,290 4.
Malé Hoštice 47,280 46,940 47,280
4 Svoboda N N
 
O pohár OORR při OSH Opava-  ŽENY nad 26 let
SP Umístění Tým LP
33,854 2. 1 Malé Hoštice
57,487 57,487 1. 2
N N N
 
Opavska liga 2018
Muži
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Slavkov 23,28 23,48 7 11
Otice - - - -
N Sedlice 26,400 28,699 3 10
Kravaře N N 9 9
Štěpánkovice 17,555 17,561 2 11
Těškovice 26,350 26,860 1 8
Celkově 7. místo ze 14 družstev
NHHL 2018
Muži
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Pišť N N 22 15 22
Děhylov 16,888 17,119 13 8 28
Darkovice 50,314 34,900 18 15 18
Markvartovice 16,816 17,584 N 24 14 24
Závada 18,88 17,620 13 9 23
Bohuslavice N N 22 14 22
Bělá 15,910 29,970 22 12 27
Martinov 16,830 17,660 10 6 21
Kozmice 17,793 16,758 12 11 21
Štěpánkovice 15,907 16,626 7 6 21
Strahovice 23,757 20,605 14 11 21
Služovice 17,020 16,712 11 8 24
Vřesina 16,343 17,529 14 8 25
Celkově 14. místo z 15. družstev
MSP 2018
Muži
Místo LP PP Umístění v MSP Počet družstev
Svoboda 16,23 16,41 9 19
Kravaře 26,93 27,01 12 17
Hněvošice N N 20 20
Vávrovice 19,740 19,870 11 17
Chlebičov 21,220 20,910 14 17
Skrochovice 20,140 20,140 15 16
Služovice 16,640 15,120 18 23
Oldřošov 15,580 20,790 18 19
Bolatice N N 18 18
Sádek N N 18 18
Kozmice N N 18 18
M Hoštice 20,020 19,310 12 17
Komárov 35,210 21,120 15 17
Milostovice 21,980 28,860 17 18
Neplachovice 21,230 20,460 15 21
Celkově 15. místo z 32. družstev

 


SEZÓNA 2017

Okrsková soutěž Borová

 startovní číslo  SDH Okres  PÚ  Štafeta 4x100m Běh na 100m s přek.   Celkový součet pořadí   Celkové pořadí
1.pokus P. 1.pokus P. Součet P.    
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Borová OP 26,41 1 DNF 4 60,09 2   7   1
27,52 DNF
2 Svoboda OP 33,74 4 DNF 4 59,71 1   9   3
35,40 DNF
3 Štěpánkovice OP 28,93 2 DNF 4 63,86 3   9   2
28,65 DNF
4 Strahovice OP DNF 6 DNF 4 67,87 4   14   7
41,59 DNF
5 Bolatice OP 43,52 7 DNF 0 73,95 6   13   6
DNF DNF
6 Bělá OP 43,52 3 DNF 0 85,24 9   12   5
32,21 DNF
7 Kobeřice OP 36,74 5 DNF 0 68,18 5   10   4
DNF DNF
8 Rohov OP 47,22 8 DNF 0 82,54 8   16   8
DNF DNF
9 Sudice OP 61,60 9 DNF 0 81,15 7   16   9
DNF DNF
Okresní kolo v PS Opava
 startovní číslo  SDH Okres  PÚ  Štafeta 4x100m Běh na 100m s přek. Celkový součet pořadí Celkové pořadí
1.pokus P. 1.pokus P. Součet P.
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Komárov OP 26,40 3 75,15 5 56,10 2 10 3
28,82 DNF
2 Děhylov OP DNF 7 67,61 3 59,91 5 15 5
DNF DNF
3 Štěpánkovice OP 27,75 4 68,28 4 59,03 4 12 4
27,60 DNF
4 Svoboda OP 31,18 1 65,52 2 57,02 3 6 2
23,94 DNF
5 Bohuslavice  OP 28,16 5 79,04 6 73,79 6 17 6
36,75 81,53
6 Kajlovec OP DNF 7 DNF 7 DNF 7 21 7
DNF DNF
7 Těškovice OP 24,86 2 65,33 1 52,93 1 4 1
26,92 69,11
Superpohár Opava
SP Umístění Tým LP PP Výsledný čas
12. 1 Jamnice 21,735 22,381 22,381
7. 2 Těškovice 23,534 24,863 24,863
1. 3 Komárov 26,395 24,983 26,395
3. 4 Štěpánkovice 27,753 27,511 27,753
8. 5 Závada 27,840 24,719 27,840
5. 6 Bohuslavice  25,419 28,157 28,157
10. 7 Markvartovice 30,786 25,743 30,786
4. 8 Svoboda 31,176 23,665 31,176
2. 12 Děhylov N N N
6. 12 Kajlovec N N N
9. 12 Strahovice N N N
11. 12 Běla N N N
 
Opavska liga 2017
Muži
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Otice 22,190 22,180 10 15
Slavkov 20,750 20,710 2 11
K Chaloupky 31:73 28:50 5 11
N Sedlice 26,126 29,977 5 10
Kravaře 21,000 21,260 8 11
Uhlířov 23.331 29.867 6 9
Štěpánkovice 23,620 32,680 8 11
Těškovice 25,030 27,920 2 8
Celkově 4. místo
 
NHHL 2017
Muži
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Děhylov N N 26 16 26
Pišť 21,205 19,253 17 11 25
Darkovice 24,566 26,782 10 8 20
Markvartovice 16,478 15,851 11 7 27
Závada 16,297 15,784 8 6 25
Bohuslavice 15,790 15,990 6 4 27
Bělá 19,814 19,431 19 13 31
Martinov 18,960 15,930 14 12 26
Kozmice N N 26 15 26
Štěpánkovice 18,852 15,698 13 10 23
Strahovice 24,310 22,760 16 13 22
Služovice 18,574 16,715 16 11 30
Vřesina 16,360 16,260 12 8 31
Celkově 11. místo z 16. družstev

 

SEZÓNA 2016

Okrsková soutěž Štěpánkovice 4. místo z 9

  Útok pokus 1 LP: 17,43, PP: 17,92 pokus 2 LP 16,33 PP: 16,54

Opavska liga 2016
Muži
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Otice 35,57 36,26 7 13
Slavkov ? ? 4 10
N Sedlice 29,59 24,9 5 12
K Chaloupky 27,96 31,37 8 14
Kravaře 23,25 22,89 10 15
Uhlířov 23,45 28,27 8 11
Štěpánkovice 24,46 27,25 3 14
Těškovice 27,34 27,16 5 10
Po základní části 6. ze 17 družstev

Bohužel, opět ve finale nic moc LP 34,30 PP 29,28 a 9. místo

 

NHHL 2016
Muži
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Pišť 17,861 17,850 8 5 30
Děhylov 20,521 20,430 16 11 32
Darkovice 18,369 32,528 19 15 24
Markvartovice 16,745 17,456 13 11 23
Závada 16,385 15,555 11 8 26
Bohuslavice 18,440 18,540 14 9 24
Bělá 28,452 27,343 20 14 26
Martinov 24,060 24,830 17 11 27
Kozmice N N 18 14 23
Štěpánkovice 17,728 18,667 19 11 26
Strahovice 23,480 23,505 17 13 21
Služovice 16,849 16,974 11 9 28
Vřesina 16,410 16,100 16 7 30
Do NHHL se započítavá pro rok 2016 17 družstev
V celkovém pořadí jsme skončily na 12. místě

 


Sezóna 2015

 

NHHL Pišť 10. místo (čas L 19:41 P 19:95) z 26 Pořadí v NHHL po 1 kole místo 6.

Okrsková soutěž Kobeřice 4. místo z 9

    Stovky Havrlant, Vybrančík, Pluške a Ondruf součet nejlepších tří 66:90 4. místo z 9

    Útok 20:95 3 místo z 9

NHHL Děhylov 14. místo (čas L 18:34 P 18:87) z 25 Pořadí v NHHL po 2 kole místo 8.

MSP Svoboda  (čas L ??:??, P ??:??) ??? místo

MSP Kravaře (čas L ??:??, P ??:??) ??? místo

Pohárovka Rohov ??:?? ??. místo

NHHL Markvartovice ??. místo (čas L ??:?? P ??:??) z ?? Pořadí v NHHL po 3 kole místo 6.

OL Slavkov 4. místo (čas L 25:26, P 26:69) z 13. družstev. Pořadí OL po 1. kole 4. místo.

OL Otice 11. místo (čas L 31:10, P 26:98) z 16. družstev.

NHHL Darkovičky  11. místo

OL Nové Sedlice 9. místo (čas L 31:28  P 28:51) z 13. družstev.

NHHL Závada 16. místo (čas L 24:37  P 22:76) z 24. družstev.

OL Dolní Źivotice 5. místo (čas L 24:79, P 23:28) z 10. družstev.

OL Kravaře 6. místo (čas L 27:24, P 27:42) z 13. družstev.

NHHL Bělá 15. místo (čas L 18,88 P 17,54) z  23. družstev

NHHL Kozmice 21. místo (čas L 28,41 P 18,51 z  26. družstev

NHHL Štěpánkovice 10. místo (čas L 17,64 P 16,35 z 22. družstev

OL Uhlířov 3. místo (čas L 22,56 P 23,23) z 11 družstev

OL Štěpánkovice 7. místo (čas L 30,08 P 31,85) z 15. družstev

MSP Bolatice 15. místo (čas L 20,32P 21,65)

OL Těškovice 4. místo (čas L 26,87 P 25,90)

Finále OL Opava (čas L 29,00, P 35,49) 10. místo

NHHL Služovice (čas L 16,11, P 16,45) 7. místo

NHHL Vřesina (čas L 17,36, P 16,60) 12. místo

October CUP Velké Hoštice (čas L 15:29, P 15:99) 41. místo z 106. družstev

 

Celkově v MSP 28. místo z 31 zúčastněníchdružstev

Celkově v OL 7. místo z 18 zúčastněníchdružstev

Celkově v NHHL 9. místo z 13 zúčastněníchdružstev


Sezóna 2014

 

Okrsková soutěž Strahovice 4. místo

Moravská brána POLSKO 9. místo

MSP Svoboda 18:17 16 místo z 27

Pohárová soutěž Rohov 1. kolo 18: 27 5. místo z 18

                                   2. kolo N

Noční Píšť 7. místo 17:60 z 24

OL Slavkov 12. místo 52:75 z 13 družstev

OL Otice 3. místo ze 15 čas: 26:11

OL Komárovskě Chaloubky 8. místo z 14. čas 38:00

OL Kravaře 6. místo z 14. čas 28:52

Noční Zavada (LP: 19:47, PP: 19:20) N (nespojené savice)

OL D. Životice 10. místo ze 14 čas: 26:50

MSP Malé Hoštice 36:70, 37:0 15. místo z 19.

OL Kylešovice 32:90 7. místo

OL Nové Sedlice 27:05, 26:88 2.místo z 14.

OL Uhlířov 17:50, 17:16 5. místo z 10

OL Štěpánkovice 27:38, 24:88, 8. místo ze 16

OL Těškovice 9. místo ze 13

Celkové umístění v Opavské lize 2014 v kategorii mužů 6. místo

Finále Opavské ligy 2014 v kategorii mužů 3. místo čas 24:71

 


Kontakt

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štěpánkovice

Hlavní, 74728 Štěpánkovice, okres: Opava, Česká republika


Provoz našeho spolku je spolufinancován s podporou Moravskoslezského kraje