SEZÓNA 2016

Okrsková soutěž Štěpánkovice 3. místo z 5

  Útok pokus 1 LP: 20.82, PP: 21,21 pokus 2 LP 21.36, PP: 20.30

 

Opavska liga 2016
Ženy
Místo LP PP Umístění Počet družstev
Otice 35,78 N 11 11
Slavkov ? ? 8 8
N Sedlice 26,15 31,72 4 8
K Chaloupky 27,59 26,3 1 7
Kravaře 19,67 19,64 2 8
Uhlířov 43,43 46,77 4 7
Štěpánkovice 29,32 30,1 2 7
Těškovice 39,14 27,63 6 6
Po základní části 5. ze 10 družstev

Bohužel, opět ve finale nic moc LP 33,69 PP 38,54 a 6. místo

 

NHHL 2016
Ženy
Místo LP PP Umístění celkově Umístění v NHHL Počet družstev
Pišť 32,994 31,911 10 10 12
Děhylov 24,811 23,042 9 8 13
Darkovice 28,950 31,042 11 10 12
Markvartovice 34,389 34,587 11 11 13
Závada 21:073 21,790 12 9 15
Bohuslavice N N 15 11 15
Bělá 31,234 30,605 13 9 16
Martinov 32,930 29,970 12 11 17
Kozmice 27,074 51,512 12 9 14
Štěpánkovice 19,428 25,524 10 10 13
Strahovice 23,999 21,491 9 8 13
Služovice 20,440 21,104 10 10 13
Vřesina 40,880 33,860 14 10 15
Do NHHL se započítavá pro rok 2016 11 družstev
V celkovém pořadí jsme skončily na 11. místě
O pohár odborné rady represe okresu Opava 2016
Kategorie ženy do 26 let
U místění Družstvo Čas I kola Čas 2 kola Výslední čas
1. Svoboda 25,90 30,48 25.90
2 Závada N 26,92 26,92
3 Slavkov 30,34 N 30,34
4 Dolní Životice 31,53 38,39 31,53
5 Štěpánkovice 35,97 37,57 35,97

 

Sezóna 2015

 

NHHL Pišť 8. místo (čas L N P 26:02) z 12 Pořadí v NHHL po 1 kole místo 6.

Okrsková soutěž Kobeřice 4. místo z 4

    Stovky Borunská, Rybová, Švančarová a Plušková součet nejlepších tří 75:40 2. místo z 4

    Útok N 3 místo z 4

NHHL Děhylov 9. místo (čas L 30:57 P 32:86) z 13 Pořadí v NHHL po 2 kole místo 7.

MSP Svoboda  (čas L 20:75, P 20:05) ??? místo

MSP Kravaře (čas L 19:03, P 19:45) 7 místo

Pohárovka Rohov 18:73 1. místo

NHHL Markvartovice ??. místo (čas L 17:69 P 17:90) z ?? Pořadí v NHHL po 3 kole místo 6.

OL Slavkov 1. místo (čas L 22:46, P 24:44) z 8. družstev. Pořadí OL po 1. kole 1. místo.

OL Otice 1. místo (čas L 26:78, P 28:16) z 8. družstev.

NHHL Darkovičky  4. místo

OL Nové Sedlice 2. místo (čas L 25:26  P 23:44) z 7. družstev.

NHHL Závada 10. místo (čas L 41:85  P 40:68) z 12. družstev.

OL Dolní Źivotice 6. místo (čas L 36:70, P 33:71) z 7. družstev.

OL Kravaře 2. místo (čas L 28:60, P 26:39) z 7. družstev.

NHHL Bělá 9. místo (čas L19,67 P 19,06) z  13. družstev

NHHL Kozmice 11. místo Diskfalikace

NHHL Štěpánkovice 3. místo (čas L 21,88 P 18,23) z 11. družstev

OL Uhlířov 5. místo (čas L 31,24 P 31,63) z 8 družstev

OL Štěpánkovice 3. místo (čas L 29,83 P 30,65) z 8. družstev

MSP Oldřišov 6. místo (čas L 17,65 P 18,05)

MSP Bolatice 8. místo (čas L 28,58 P 18,60)

OL Těškovice 1. místo (čas L 28,30 P 25,85)

Finále OL Opava (čas L 25,90, P 27,09) 2. místo

O pohár OORV Opava (čas L 25,90, P 27,09) 2. místo

NHHL Služovice (čas L 21,93, P 19,79) 7. místo

NHHL Vřesina (čas L 19,54, P 19,89) 6. místo

 

Celkově v MSP 11. místo z 16 zúčastněníchdružstev

Celkově v OL 2. místo z 10 zúčastněníchdružstev

Celkově v NHHL 6. místo z 18 zúčastněníchdružstev

Sezóna 2014

 
MSP Svoboda 23:09 9 místo z 11
Pohárová soutěž Rohov 1. místo 21:12 z 8
Noční Píšť 13. místo 48:32 z 15
OL Slavkov 1. místo 32:12 z 10 družstev
OL Otice 1. místo ze 10 čas: 31:44
OL Komárovskě Chaloubky 1. místo z 9. čas 30:09
Bobrovníky 3. místo
OL Kravaře 6. místo z 9. čas 36:09
Noční Zavada (LP: 18:94, PP: 20:79) N (nespojené savice)
Extraliga Velké Hoštice (LP: 19:01, PP: 19:45)
OL D. Životice 2. místo ze 9 čas: 20:75
Pohárovka Vřesina u Opavy N 19:34
MSP Malé Hoštice 19:79, 20:93 7. místo z 10.
OL Kylešovice 48:15 7. místo
OL Nové Sedlice 33:48, 33:06 7. místo z 9.
OL Uhlířov 20:82, 22:14 5. místo z 10
OL Štěpánkovice 54:21, 46:12, 9. místo ze 10
OL Těškovice 2. místo ze 9
OL Kravaře 8. místo z 8

Celkové umístění v Opavské lize 2014 v kategorii žen 2. místo

 

Sezóna 2012

Opavská liga

 

 

oř. SDH 6.5. 10.6. 17.6. 30.6. 8.7. 28.7. 19.8. 26.8. 1.9. 2.9. 9.9. 16.9. 22.9. Body
1 Dolní Životice 14 9 12 15 14 15 14 13 15 14 9 13   157
2 Malé Hoštice 7 14 14 14 8 14 9 9 9 15 15 15   143
3 Uhlířov 12 15 10 10 13 11 8 11 14 13 14 7   138
4 Komárov 13 5 7 13 12 8 7 14 11 10 12 14   126
5 Štěpánkovice 9 11 11 5 15 10 13 5 13 12 7 12   123
6 Hlavnice 10 5 13 11 9 13 11 12 8 6 5 9   112
7 Těškovice 15 12 8 12 0 0 15 15 0 0 13 6   96
8 Mladecko  8 8 15 5 6 12 6 0 5 11 8 11   95
9 Kylešovice 0 13 0 0 5 7 10 5 10 5 11 10   76
10 Slavkov 11 6 9 9 11 6 0 0 0 7 10 5   74
11 Velké Heraltice 0  0 12 10 12 9 5 8   56
12 Zlatníky 0 10 6 0 10 9 0 0 0 8 6 5   54
                   

Legenda:

1. místo 15 bodů

2. místo 14 bodů

3. místo 13 body

4. místo 12 body

5. místo 11 body

atd. a ostatní zůčastnění 5 bod